baner
 Fundacja Media 3.0 rozpoczęła kolejną edycję programu apki.org dla szkół ponadgimnazjalnych, w ramach projektu pn. “Apki++”, który jest współfinansowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Program apki.org wspiera również SAP SE. W ramach ubiegłorocznego projektu powstało 16 Lab-ów 3.0 (klubów programistycznych) na terenie całej Polski, w tym roku do współpracy zaprosiliśmy 50 szkół ponadgimnazjalnych. Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w projekcie :-) Uczestnikami są uczniowie kl. I a i II a a opiekunem jest p. Wiesława Amietszajewa.
Dla wybranych szkół przewidziane są następujące formy wsparcia:
- wsparcie mentorskie dla nauczycieli oraz uczniów online,
- możliwość wzięcia udziału w hackathonach online dla uczniów szkół z możliwością otrzymania atrakcyjnych nagród rzeczowych,
- możliwość wzięcia udziału w webinariach online ze specjalistami,
Udział jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie:www.apki.org oraz na facebooku: https://www.facebook.com/apki.org/