Aktualności Kontakt
ul. 11 Listopada 7a
62-510 Konin
tel. (63) 242 52 65
fax. (63) 242 63 89
e-mail: 2lokonin@gmail.com

       WICEMISTRZOSTWO REJONU KONIŃSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ!!!


         Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w piłce ręcznej dobiegły końca. Tradycyjnie konińskie szkoły okazały się najlepsze. I m. zajął ZSGE Konin, II m. II LO Konin, które najpierw pokonało Słupcę 14:9 i Żychlin 17:5, by potem ulec ZSGE 8:10. Na otarcie łez pozostała wygrana 12:9 nad ekipą z Turku.

II LO Konin wystąpiło w składzie:
Adam Śnihur, Filip Klapsa, Krzysztof Zimny, Adam Maciejewski, Wojciech Popiołek, Jakub Zamiatowski, Rafał Stolarski, Hubert Piguła i bramkarz Jędrzej Kowalów.

Ogromne gratulacje!!!


Opiekun: Norbert Napierała
p.ręczna1
p.ręczna2


            MISTRZOSTWO m. KONINA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW!!!

 II LO Konin obroniło tytuł Mistrza m. Konina w piłce ręcznej chłopców. W eliminacjach pokonali kolejno ZS Kopernik 8:4, I LO Konin 9:3 i ZSB Konin 10:1. W półfinale zwycięstwo nad III LO Konin 9:2 pozwoliło zagrać o I miejsce z odwiecznym rywalem ZSGE. Zwycięstwo 6:5 pozwoliło zatrzymać tytuł u siebie.

Zespół wystąpił w składzie:
Filip Klapsa, Adam Śnihur, Adam Maciejewski, Krzysztof Zimny, Wojciech Popiołek, Hubert Piguła, Jakub Zamiatowski, Rafał Stolarski i bramkarz Jędrzej Kowalów.

Gratulujemy!!!

Opiekun: Norbert Napierała
p.ręczna1
p.ręczna2

              MISTRZOSTWO MIASTA KONINA W TENISIE STOŁOWYM CHŁ.!!!

       W dniu 17.10.2017r. odbyły się Mistrzostwa m. Konina w Tenisie Stołowym Chłopców. Na 8 startujących drużyn nasza drużyna była najlepsza. Wygrali wszystkie rozgrywane sety. Uzyskali awans do Mistrzostw Rejonu Konińskiego, który odbędzie się 9 listopada w Kłodawie.

Skład drużyny:

Wojciech Urban kl. 3h
Grzegorz Gruszczyński kl. 2b
Kacper Szramski kl. 1e

Gratulujemy!!!

Opiekun: Justyna Markiewicz - Kuśmirek

ts1
ts2
ts3
 

                                                       PIŁKA NOŻNA

Nie udał się start piłkarzom nożnym II LO w Mistrzostwach m. Konina w halowej piłce nożnej. Zmagania zakończyli na fazie grupowej, gdzie najpierw przegrali z ZSB 0:2, później ulegli faworytowi imprezy I LO 1:4 i na końcu zremisowali z ZSTiH 2:2. II LO sklasyfikowane zostało na 3 miejscu w grupie i 5-6 w całych rozgrywkach.

Zespół wystąpił w składzie:
Adam Dziardziel, Rafał Stolarski, Jakub Nowakowski, Adrian Górecki, Albert Michalak, Łukasz Staszak i bramkarz Miłosz Nawrocki.

Opiekun: Norbert Napierała
p.nożna
Realizacja: LM Internet
(c) Copyright by Drugie Liceum 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.