GODZINY OTWARCIA:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 830- 1430

O bibliotece

Księgozbiór biblioteki liczy ok. 14980 woluminów. Udostępniamy czytelnikom lektury, książki popularno-naukowe, literaturę piękną, materiały na lekcje wychowawcze, informatory maturalne i o studiach wyższych. W czytelni znajdziecie wydawnictwa albumowe, encyklopedie, słowniki językowe i czasopisma. Nasi użytkownicy mają ponadto do dyspozycji 4 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, drukarkę i skaner. Pracownicy biblioteki – MCI udzielają fachowych porad bibliograficznych z zakresu wyszukiwania i gromadzenia informacji, sporządzania bibliografii i przypisów, metodologii pisania prac. Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów i pracowników szkoły.

JESIENNE ZACZYTANIE

FOTO

W kalendarzu już jesień, przed nami coraz dłuższe wieczory … To idealny czas, aby zakopać się pod koc wraz z ciekawą książką i kubkiem gorącej herbaty.
ZACHĘCAMY DO JESIENNEGO ZACZYTANIA!
ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI PO CIEKAWĄ KSIĄŻKĘ :)

FOTO

DLACZEGO WARTO CZYTAĆ?