Absolutorium 2019

2.06.2019
Absolutorium 2019
W piątek 31 maja odbyło się w naszej szkole Absolutorium 2019.Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego koncertu przygotowanego przez uczniów klas trzecich, którzy chcieli po raz ostatni zaprezentować swoje umiejętności na szkolnym forum. Następnie nadszedł czas wręczenia świadectw z wyróżnieniem, dyplomów oraz nagród. Trzecioklasiści złożyli również Przyrzeczenie Absolwenta odczytane przez Kalinę Czop z klasy 1c, uczennicę o najwyższej średniej ocen wśród uczniów klas trzecich. Po tej uroczystej chwili przyszła pora przekazania sztandaru. Tegoroczni absolwenci zostali pożegnani przez panią dyrektor Małgorzatę Koziarską – Sip oraz przez przedstawicielkę klas pierwszych i drugich Wanessę Woźniak z klasy 1c.Natalia Krzymińska z klasy 3g zabrała głoś w imieniu maturzystów.Pojawiły się wspomnienia, łzy i podziękowania. Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy samych sukcesów w dalszym życiu i czekamy na Wasze odwiedziny. Pamiętajcie, że II LO jest zawsze dla Was otwarte.
Absolutorium 2019 1
Absolutorium 2019 2