Dzień Języka Angielskiego
1.04.2019
Dzień Języka Angielskiego
29 marca w naszej szkole odbył się Dzień Języka Angielskiego pod hasłem "Muzyka Filmowa". Oj, działo się! Po szkole spacerowali Jamesi Bondzi, zakonnice z horrorów oraz postacie z bajek. Podczas występów pierwszo, drugo i trzecioklasistów na forum zobaczyć mogliśmy m. in. bohaterów filmu "Pulp Fiction", "Grease", "Piraci z Karaibów", "Wredne dziewczyny" czy "Hannah Montana". Była muzyka, śpiew, taniec i duuuużo śmiechu ! I choć zabawa była iście w amerykańskim stylu to jeśli ktoś wolał bardziej angielskie klimaty, mógł zawitać do kawiarenki, gdzie klasa 2e oferowała gorącą herbatę oraz przekąski. Na przerwie odbyło się rozstrzygnięcie dwóch konkursów tematycznie związanych z Dniem Angielskiego. To wszystko było zdecydowanie warte zapamiętania, lecz jeśli same emocje nie wystarczały uczestnikom, mogli przelać je na papier, robiąc pamiątkowe zdjęcia w Fotobudce. Do zobaczenia za rok.

Marcelina Sobolewska, 1c
 
NASZE KANAŁY