II Miejsce w Turnieju Debat Oksfordzkich
19.06.2019
II Miejsce w Turnieju Debat Oksfordzkich

08.06.2019 roku w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w Warszawie odbył się finał II Turnieju Debat Oksfordzkich o Tematyce Społeczno - Prawnej, którego organizatorem była Fundacja Court Watch Polska i Fundacja Edukacyjna G5. Drużyna Naszej Szkoły, w składzie Katarzyna Nowacka, Mateusz Roskosz, Kacper Wawrzyniak i Antoni Muszyński, zajęła II miejsce! Turniej składał się z etapu eliminacyjnego i fazy finałowej. Nasi debatanci, w marcu w Poznaniu, zmierzyli się z uczniami z województwa wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego. W finale brały drużyny z całej Polski. W eliminacjach drużyna II LO debatowała w składzie : Aleksandra Jąkalska, Katarzyna Nowacka, Kacper Wawrzyniak, Mateusz Roskosz.


zdjęcia: Fundacja Court Watch Polska

NASZE KANAŁY