Inauguracja roku Akademickiego w IKE UAM w Gnieźnie

3.12.2018
Inauguracja roku Akademickiego w IKE UAM w Gnieźnie
28 października członkowie szkolnego Koła Naukowego Medioznawców udali się do Gniezna, do Instytutu Kultury Europejskiej UAM na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego dla klas akademickich. Uczestniczyli w wykładzie pani Profesor Elizy Grzelak na temat komunikacji. Podczas wykładu mieli okazję dowiedzieć się, czym właściwie jest komunikacja, z jakich składa się elementów, a także o problemach, które miewamy z komunikacją w XXI wieku. Po wykładzie nadszedł czas na  najważniejszą chwilę całej wizyty: nowi Medioznawcy odebrali od pani Profesor legitymacje prasowe, dzięki którym są już „pełnoprawnymi” dziennikarzami naszej szkoły. Gdy uroczystość wręczenia dobiegła końca, uczniowie zostali oprowadzeni przez studentów po najważniejszych miejscach uniwersytetu.

Kacper Wawrzyniak, 1g
Inauguracja roku Akademickiego w IKE UAM w Gnieźnie 1