Jasełka 2018

23.12.2018
Jasełka 2018
Piątkowe popołudnie 21 grudnia było w naszej szkole czasem zadumy i refleksji nad cudem Bożego Narodzenia, a jednocześnie eksplozją radości, wywołaną nie tylko oczekiwaniem na upragnione święta, ale również inwencją twórczą naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, która znalazła swój wyraz we wspaniałych tematycznych filmikach. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w przygotowanie szkolnych jasełek. Powstał napisany specjalnie na tę okazję scenariusz, w którym oprócz znanych nam z tradycyjnego przekazu postaci, pojawiło się kilka postaci znanych z klasycznej literatury. Nie zabrakło kolęd i piosenek o tematyce świątecznej, brawurowo wykonanych przez naszych uczniów. Dodatkową atrakcją był występ grupy szkolnych tancerek, które tańcem wspaniale wyraziły radość świątecznego oczekiwania. Nasze spotkanie na forum szkoły zakończyła pani dyrektor Małgorzata Koziarska-Sip, składając wzruszające, płynące z serca życzenia świąteczne całej społeczności naszej szkoły. Zanim jednak rozeszliśmy się do sal na przedświąteczne spotkania, zostaliśmy mile zaskoczeni bożonarodzeniowymi filmikami, które przyjęliśmy z entuzjazmem.

Niech radość rodzinnych spotkań i chwila refleksji nad białym opłatkiem towarzyszą wszystkim w czasie świątecznego odpoczynku!

Jasełka 2018 1
Jasełka 2018 2