Konkurs geograficzno - historyczny
10.12.2018
Konkurs geograficzno - historyczny
10.12.2018  odbył się w naszej szkole po raz pierwszy konkurs geograficzno-historyczny. Celem konkursu było uczczenie przez społeczność II LO im. K.K. Baczyńskiego 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, 100-lecie powstania Polskiego Towarzystwa Geograficznego (PTG) oraz przypomnienie wkładu geografów polskich w ustaleniu powojennych granic Polski. Na szkolnym forum, przy pomocy aplikacji internetowej Kahoot,  przedstawiciele z klas z rozszerzoną geografią, testowali swoją wiedzę. Pierwsze miejsce zajęła klasa 3h w składzie: Albert Wojda, Alicja Jarzyńska, Stanisław Knop, Piotr Kaźmierczak, Kamil Przybylski. Drugie miejsce należy do klasy 2e w składzie: Krystian Bobrowski, Klaudiusz Fabiszak, Jakub Kaczmarek, Jakub Pilarski, Wojciech Karczewski. Trzecie miejsce wywalczyła klasa I h w sładzie: Sandra Kołodziejczak, Igor Graczykowski, Cezary Rożek, Jakub Staszak. Serdecznie gratulujemy! 
Konkurs przygotowała p. Grażyna Kowalewska. 
NASZE KANAŁY