Matura 2019

Matura 2019
6 maja 2019r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły oraz absolwenci II LO z ubiegłych lat rozpoczęli zmagania z tegorocznym egzaminem maturalnym. Do egzaminów maturalnych przystąpiło łącznie 298 absolwentów (w tym 44 absolwentów z lat poprzednich). Największą popularnością wśród wybieranych przedmiotów dodatkowych cieszyły się egzaminy z języka angielskiego – 226 zdających, matematyki – 96 zdających oraz biologii – 80 zdających. Matury pisemne trwały do 21 maja. Natomiast w dniach 9-24 maja miały miejsce egzaminy ustne z języka polskiego oraz z języków obcych. Za przeprowadzenie matury ustnej odpowiedzialnych było 35 zespołów egzaminacyjnych. Niezawodni absolwenci naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i pomimo towarzyszącego przy tym stresu na egzaminach ustnych wypadli znakomicie. Na wyniki egzaminów pisemnych musimy jednak poczekać do 4 lipca. Życzymy zatem jak najwyższych wyników! Trzymamy mocno kciuki za Wasz sukces!

Matura 2019 1
Matura 2019 2