Próbne egzaminy maturalne

4.03.2021
Próbne egzaminy maturalne
 W dniach 3, 4 i 5 2021 marca uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnych egzaminów maturalnych przygotowanych przez CKE, które odbyły się, ze względu na pandemię Covid-19, w reżimie sanitarnym. Maturzyści zmierzyli się z egzaminami na poziomie podstawowym z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Próbne matury mają na celu przygotowanie uczniów do właściwych egzaminów w maju oraz są okazją do sprawdzenia swojego poziomu wiedzy i wyciągnięcia z tego odpowiednich wniosków. Skala trudności matur jest różnie oceniana przez uczniów oraz nauczycieli, ale zadanie z matematyki o cenie maseczek  dla wielu osób pozostanie maturalnym wspomnieniem, niekoniecznie pozytywnym. Życzymy wszystkim jak najwyższych wyników oraz powodzenia w maju!