RoboDay na Politechnice Poznańskiej

4.06.2019
RoboDay na Politechnice Poznańskiej
31 maja 2019, w odpowiedzi na zaproszenie Koła Naukowego Inżynierii Kreatywności, uczniowie z klas 1a i 2a uczestniczyli w XIV edycji RoboDay na Politechnice Poznańskiej. To coroczne wydarzenie jest okazją do spotkania się pasjonatów i twórców robotów. Mogliśmy obejrzeć m.in. zawody robotów Line Follower i Freestyle, podziwiać prace wykonane przez studentów II roku Instytutu Informatyki oraz zaproszonych gości. Nasi tegoroczni absolwenci Patryk Busse i Ignacy Kowalewski mieli możliwość zaprezentowania i  opowiedzenia o swojej pracy z zakresu IT. Uczestniczyliśmy w ciekawych prelekcjach oraz w pokazowych  zajęciach laboratoryjnych. Z sukcesem wzięliśmy udział w ciekawych konkursach z nagrodami dla zwycięzców, w których swoją wiedzą popisali się : Konrad Kubacki, Adam Puchalski, Artur Woźniak oraz Norbert Wróbel. Dzień ten był dla nas również wyjątkową okazją do zapoznania się z uczelnią i porozmawiania ze studentami.

RoboDay i Dzień Dziennikarza w Poznaniu 1
RoboDay i Dzień Dziennikarza w Poznaniu 2