Samorozwój kluczem do sukcesu!

14.10.2018
11 października 2018 roku w ramach VI Ogólnopolskiego Dnia Planowania Kariery grupa uczniów z klas drugich i trzecich w uczestniczyła w e-spotkaniu pt. „Samorozwój kluczem do sukcesu!”. Wykłady, zorganizowane przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne oraz Akademię Leona Koźmińskiego, poprowadzili eksperci w dziedzinie samodoskonalenia i rozwijania własnego potencjału. Pan dr Andrzej Kuśmierz stawiał „najważniejsze pytania w karierze”, a pan Michał Zawadka zachęcał, by „być kimś”. Mówili o ograniczającym nas strachu, zmianie nastawienia, docenianiu zamiast oceniania, znaczeniu zdobywania wiedzy i motywacji, która pojawia się, gdy coś osiągniemy. W ten sposób starali się pobudzić uczestników e-spotkania do refleksji nad życiowym sukcesem. Bo jak się okazuje – sukces w życiu może odnieść każdy z nas.