Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

1.12.2014
Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

Jest nam ogromnie miło poinformować, że stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2013/2014 otrzymał nasz tegoroczny absolwent – Jakub Falkowski.
Jakub był uczniem klasy 3a o profilu matematyczno-informatycznym. W ostatnim roku odniósł liczne sukcesy w konkursach matematycznych i fizycznych. Zdobył m.in. tytuł laureata III stopnia w VII Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH”. Uzyskał wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, a w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2014” otrzymał tytuł taona. Jakub obecnie jest studentem politechniki. Gratulujemy mu dotychczasowych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów.