Turniej debat oksfordzkich
10.12.2018
Turniej debat oksfordzkich
8 grudnia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu odbył się finał III Wielkopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich, którego organizatorem była Fundacja Edukacyjna G5 i WNPID UAM w Poznaniu. Uczestniczyły w nim dwie drużyny z naszej szkoły, które wcześniej zakwalifikowały się w eliminacjach. Drużyna Pierwsza w składzie: Aleksandra Jąkalska(2e), Katarzyna Nowacka(3e), Szymon Kwiatkowski (3a),Weronika Kuczyńska (2e) uzyskała tytuł ćwierćfinalisty. Drużyna Druga w składzie: Natalia Janiak (2d), Gabriela Maciaszek (1f), Wojciech Karczewski (2e), Mateusz Roskosz (2d) również uzyskała tytuł ćwierćfinalisty. Katarzyna Nowacka została czwartą mówczynią turnieju. Opiekunem uczniów była pani Aleksandra Kudła. Debatantów wspierał naukowo Pan doktor Marcin Łukaszewski z WNPiD UAM w Poznaniu.
NASZE KANAŁY