Turniej debat oksfordzkich o tematyce społeczno-prawnej
24.03.2019
Turniej debat oksfordzkich o tematyce społeczno-prawnej
23 marca w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Poznaniu odbyły się eliminacje do II Turnieju Debat Oksfordzkich o Tematyce Społeczno-Prawnej zorganizowanego przez Fundację Court Watch Polska oraz Fundację Edukacyjną G5. Drużyna Naszej Szkoły, w składzie Aleksandra Jąkalska, Katarzyna Nowacka, Kacper Wawrzyniak, Mateusz Roskosz, awansowała do ścisłego finału, który odbędzie się w czerwcu w Warszawie.
Lucyna Grontman została laureatką XXIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Znalazła się w gronie 50 osób, które uzyskały indeks na Uniwersyt Jagielloński. Lucyna uzyskała indeks na kierunku Ochrona Środowiska na Wydziale Chemii. Konkurs odbył się 18 marca 2019 w Krakowie.
NASZE KANAŁY