Warsztaty językowe w Anglii
23.06.2019
Warsztaty językowe w Anglii
W terminie 3-8 czerwca 52 uczniów naszej szkoły wzięło udział w warsztatach językowych w Anglii. Warsztaty pod hasłem "Londyn i bajkowa Anglia" zostały zorganizowane we współpracy z biurem podróży ATAS i obejmowały zwiedzanie Londynu, Canterbury z przepiękną katedrą-matką (niestety w trakcie remontu), Cambridge z wieloma pięknie zlokalizowanymi college'ami (należącymi do Uniwersytetu w Cambridge) oraz zamku Leeds ze wspaniale odwzorowanymi komnatami i pięknym terenem rekreacyjnym wokół zamku.  Co najważniejsze, młodzież pozostawała pod opieką angielskich rodzin, co stanowiło dodatkową (bardzo szczególną, bo naturalną) okazję do używania języka angielskiego w sytuacjach codziennych. Dobra pogoda, piękne okoliczności, miłe towarzystwo i wzajemna troska o siebie naszych uczniów sprawiły, że nasz czerwcowy wyjazd do Anglii pozostanie pięknym wspomnieniem.
NASZE KANAŁY