Wolontariat hospicyjni

3.12.2018
Wolontariat hospicyjni
Od tego roku szkolnego rozpoczęliśmy wolontariat hospicyjny pod opieką p. Beaty Dańczak i s.  Janiny . Raz w miesiącu jeździmy na mszę świętą do hospicjum, modlimy się z podopiecznymi i za podopiecznych. 30 listopada byliśmy w Hospicjum w Licheniu, okazją do tego spotkania były andrzejki. Uczniowie naszej szkoły: Maciek Kwitowski , Ania Pydyńska, Agata Szymaniak, Agata Sieczkowska, Kacper Głąb, Kasia Szkudlarek, Wiktoria Glapa, Klaudia Fordońska i Martyna Marczak przygotowali piękny koncert a całość poprowadziła Natalia Krzymińska. Dodatkowo przywieźliśmy dwa duże kartony ozdób świątecznych przygotowanych przez naszych uczniów na kiermasz bożonarodzeniowy. W przygotowanie tych ozdób włączyła się każda klasa  i pracownicy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wielkie serce.