Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
18.07.2019
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
19 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Zanim oddaliśmy się marzeniem o odpoczynku i podróżach wysłuchaliśmy wystąpienia Pani Dyrektor Małgorzaty Koziarskiej - Sip, która wymieniła największe osiągnięcia uczniów w kończącym się roku szkolnym takie jak sukcesy sportowe, naukowe i artystyczne. Pani Dyrektor przedstawiła również wyniki klasyfikacji rocznej poszczególnych klas, które były imponujące. Nadeszła pora wręczenia świadectw z wyróżnieniem oraz dyplomów za szczególny udział w życiu szkoły. Pani Dyrektor podziękowała i pożegnała również na forum szkoły panią Barbarę Szubę - nauczycielkę wychowania fizycznego, która po wielu latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę. Uczniowie II LO w Koninie zaczęli upragnione wakacje! Życzymy dużo słońca i udanego oraz bezpiecznego wypoczynku! Do zobaczenia we wrześniu!
NASZE KANAŁY