9.04.2018
Drzwi Otwarte 2018

7 kwietnia 2018r. szkoła otworzyła podwoje dla wszystkich zainteresowanych kontynuowaniem  nauki w II Liceum. Najpierw nasi goście obejrzeli występy artystyczne przeplatane z zabawnymi filmikami autorstwa uczniów. Następnie zwiedzali szkołę na każdym piętrze znajdując kolejne atrakcje; zaskakiwano ich ciekawymi prezentacjami, doświadczeniami, quizami, angażowano zwiedzających w gry i zabawy. Izba Pamięci i Tradycji imponowała mundurami, wyposażeniem i dbałością o detale, był też turniej brydża sportowego, doświadczenia chemiczne, gry planszowe i wiele innych atrakcji. Cała społeczność szkoły starała się jak najlepiej zaprezentować walory nauki w naszej szkole. Zaangażowanym w uroczystość nauczycielom i uczniom serdecznie dziękujemy za wkład w tworzenie znakomitego wizerunku II LO!!!

Drzwi Otwarte 20181