Dzień Chemika

Dzień Chemika
13 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się Dzień Chemika. Tego dnia uczniowie klas biologiczno-chemicznych: 1d, 1j, 1j*, 2f, 3f  uczestniczyli w wykładach. Pierwszy „Otrzymywanie alkoholu etylowego. Zagadnienia związane z procesem technologicznym. Aspekt biochemiczny” przedstawiła Pani Justyna Rębas - technolog z firmy Chemat . Drugi wykład na temat procesu oczyszczania ścieków został zaprezentowany przez Panią Małgorzatę Opasiak- kierownika Laboratorium Badań Środowiskowych  PWiK w Koninie, a ostatni „Co drzemie w kremie?” poprowadziła  dr Alicja Śliwowska -  adiunkt PWSZ. Uczniowie z dużym zainteresowaniem  wysłuchali gości. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń zatańczyli zumbę na szkolnym forum.
Dzień Chemika 1
Dzień Chemika 2