Dzień Politologa
18.03.2019
Dzień Politologa
Ach, bogate jest życie humanisty... 14 marca 2019 nasi szkolni humaniści oraz historycy, w ramach poszerzania horyzontów, przysłuchiwali się i czynnie uczestniczyli w wykładach i ćwiczeniach prowadzonych przez wykładowców, doktorantów i studentów  Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją wiedzą z nimi podzielili się p. dr Jakub Jakubowski, p. mgr Maciej Górny, p. mgr Michał Mijalski, p. mgr Paulina Cieślarczyk, i p. Bartosz Sczepaniak – student III roku.  Uczniowie  poznali m.in. tajniki oddziaływania lęku na społeczeństwo oraz wizerunku politycznego. Było interesująco, ciekawie, refleksyjnie, a momentami bardzo zabawnie! Serdecznie dziękujemy organizatorom Dnia Politologia i liczymy na więcej takich spotkań!
NASZE KANAŁY