Finał Jesiennych Spotkań Recytatorów

20.12.2014
Finał Jesiennych Spotkań Recytatorów

Finał XXXIII Jesiennych Spotkań Recytatorów
12 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się „Spotkania z Prozą”, które są drugim etapem XXXIII Jesiennych Spotkań Recytatorów. Dokonano także podsumowania konkursu i wyłonienia zwycięzcy, który otrzymał tytuł Recytatora Jesieni. Wśród  uczestników ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych znalazły się także trzy uczennice z naszej szkoły. Wśród nagrodzonych w dziedzinie prozy były nasze recytatorki. I tak:

II miejsce ( I miejsca nie przyznano) -  Michalina Maciaszek z klasy 3c (op. A. Moleska),
IV miejsce – (nie przyznano także III miejsca) - Anna Mycek z klasy 2a (op. E. Chabros),
VI miejsce – Justyna Liwarska  z klasy 2 (op. E. Chabros).

Po zsumowaniu punktów obu konkursów tytuł Recytatora Jesieni zdobyła uczennica naszej szkoły Michalina Maciaszek z klasy IIIc, a Anna Mycek z klasy IIa otrzymała wyróżnienie.
        Nagrodzonym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.