13.05.2018
Kacper Kasprzak rekomendowany do finału Olimpiady Medialnej

Kacper Kasprzak z klasy 2a został rekomendowany do finału Olimpiady Medialnej. Uczeń pokonał 2 etapy Olimpiady Medialnej; etap szkolny polegał na rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy o mediach. Etap okręgowy w Poznaniu składał się z 2 części – testu składającego się z pytań zamkniętych oraz 5 pytań otwartych. W kolejnym etapie uczeń musiał przeprowadzić analizę wizerunku swojej szkoły. Kacprowi zabrakło zaledwie jednego punktu, żeby się dostać do etapu finałowego, który ma się odbyć w Warszawie w końcu kwietnia. Należy również zaznaczyć, że Kacper zakwalifikował się również do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach organizowanej przez Wydział Dziennikarstwa i i Nauk Społecznych UAM w Poznaniu.  Kacprowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.