Konkurs Wolontariusz Roku 2023

7.12.2023
Konkurs Wolontariusz Roku 2023

5 grudnia 2023 w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych wolontariuszy 2023. Konkurs Wolontariusz Roku 2023  został zorganizowany przez Konińską Radę Pożytku Publicznego oraz miasto Konin. Z naszej szkoły nominowani byli: Natalia Wróbel  z kasy 2h, Julia Szymfel z klasy 3d oraz Bartosz Augustyniak z klasy. Tytuł najlepszego, młodego wolontariusza 2023  zdobyła Natalia Wróbel. Natalia ma na swoim koncie wiele akcji charytatywnych – udziela się zarówno w szkole, jak i poza nią. Pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi i ich rodzicami, udziela się aktywnie w TPD Konin, organizuje szkolne zbiórki dla potrzebujących. Nie sposób wyliczyć tutaj wszystkie działania wolontariackie, w które angażuje się uczennica. Gratulujemy Natalii tytułu oraz Julii i Bartkowi nominacji. Warto pomagać!

wolontariat 2023