Projekt społeczny O-MEGA SCHOOL

Projekt społeczny O-MEGA SCHOOL

W czwartek, 11 kwietnia 2024 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbyło się  podsumowanie projektu społecznego O-MEGA SCHOOL,  prowadzonego przez uczniów naszej szkoły: Bartosza Michalaka, Natalię Dudę oraz Michała Jankowskiego w ramach Olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Przedstawili oni swoje osiągnięcia, które udało im się zrealizować w ostatnich dwóch miesiącach. W trakcie wydarzenia zaproszeni uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładu Pana Roberta Bieleckiego pod tytułem ,,Mózg-Pamięć-Uczenie się" oraz obejrzeć część artystyczną, na której gościnnie wystąpił zespół mażoretek ,,Charm" z Rychwała. Dodatkowo przedstawiono innowacyjną aplikację, którą stworzył Bartek w projekcie Szkoła Naszych Marzeń - "Dziennik Nauki",  którą już od roku testuje i używa na swoim przedmiocie nasza nauczycielka Pani Aneta Bylewska-Kurek.
W trakcie swojej projektowej podróży uczniowie przeprowadzili kilkanaście warsztatów dla uczniów i nauczycieli konińskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Po więcej informacji zachęcamy odwiedzić media społecznościowe projketu omegaschool.