Seminarium Studenckie w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie

Seminarium Studenckie w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie
5 marca uczniowie klasy 2d i 3h mieli okazję uczestniczyć w Seminarium Studenckim w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie. Tematem przewodnim w tym roku był: "Antyoksydanty – coś dla zdrowia i urody". Nasze uczennice: Agata Niestatek, Julia Piaseczna, Marcelina Kaźmierczak i Gabriela Ławniczak miły okazję spróbować swoich sił jako prelegentki. Dziewczyny przedstawiły rolę antyoksydantów obecnych w herbacie i aronii. Nasi uczniowie wykazali się również wiedzą na temat zdrowia, urody i zdobyli nagrody w za udział w quizie. Młodzież miała również możliwość spróbowania różnych zdrowych herbat oraz poznania oferty kierunków ANS. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym interesującym wydarzeniu. Do zobaczenia za rok.