XI Międzypowiatowy Przegląd Współczesnej Piosenki Religijnej

XI Międzypowiatowy Przegląd Współczesnej Piosenki Religijnej

11 kwietnia odbył się XI Międzypowiatowy Przegląd Współczesnej Piosenki Religijnej, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Konina,  w którym nasz Zespól Wokalny II LO zajął I miejsce wykonując utwór " Kobieta  z ogrodu" autorstwa Jakuba Tomalaka. Zespół od strony muzycznej przygotował Janek Dańczak z 3a. Nad całością czuwała p. Beata Dańczak

Oto skład Zespołu: Oliwia Szadkowska 1b- pianino, wokal: Mateusz Dańczak , Ignacy Kowalewski z 1a, Klaudia Majkowska 2i, Ola Wilińska 2f, oraz  liczna reprezentacja uczniów z klasy 1g: Kasia Szkudlarek, Wiktoria Glapa, Karolina Wróbel, Ada Błaszkowska, Weronika Ratajkiewicz, Florentyna Rosołek , Natalia Woźniak, Magda Kamińska, Bartek Wietecki, Kuba Adamiak.

Dziękujemy za Waszą pracę i reprezentowanie naszej szkoły

Gratulujemy !!!

rel